Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Search
et: Otsing

en: Import
et: Impordi

en: Add term
et: Lisa termin

en: Delete term
et: Kustuta termin

en: Edit vocabulary
et: Muuda sõnastikku

en: Editor
et: Redaktor
