Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Search
eu: Bilatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: Edit vocabulary
eu: Editatu hiztegia
