Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Search
fa: جستجو

en: Import
fa: ورود

en: Add term
fa: افزودن واژه

en: Delete?
fa: حذف؟

en: Delete term
fa: حذف واژه

en: Edit vocabulary
fa: ویرایش واژگان

en: Editor
fa: ویرایشگر
