Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Search
fi: Etsi

en: Import
fi: Tuo

en: Add term
fi: Lisää termi

en: Delete term
fi: Poista termi

en: Edit vocabulary
fi: Muokkaa sanastoa

en: Editor
fi: Editori
