Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Search
fil: Hanapin

en: Import
fil: Angkatin

en: Add term
fil: Magdagdag nang kataga
