Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Search
gl: Buscar

en: Import
gl: Importar

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Edit vocabulary
gl: Editar vocabulario
