Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Search
it: Cerca

en: Import
it: Importa

en: Add term
it: Aggiungi termine

en: Delete term
it: Elimina termine

en: Edit vocabulary
it: Modifica vocabolario
