Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Search
ja: 検索

en: Import
ja: インポート

en: Add term
ja: タームを追加

en: Delete term
ja: タームの削除

en: Edit vocabulary
ja: ボキャブラリーの編集

en: Editor
ja: エディタ
