Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Search
ku: گەڕان

en: Import
ku: هاوردن

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: Link to this page
ku: بەستەر بۆ ئەم لاپەڕەیە
