Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Import
lv: Importēt

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Delete?
lv: Dzēst?

en: Delete term
lv: Dzēst terminu

en: Edit vocabulary
lv: Labot vārdnīcu

en: Editor
lv: Redaktors
