Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Search
no: Søk

en: Add term
no: Legg til term

en: Delete term
no: Slett takson

en: Edit vocabulary
no: Rediger vokabular

en: Editor
no: Redaktør
