Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्
