Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Search
oc: Recercar

en: Import
oc: Importar

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: Edit vocabulary
oc: Modificar lo vocabulari
