Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Search
th: ค้นหา

en: Import
th: นำเข้า

en: Editor
th: แก้ไข
