Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Search
uk: Пошук

en: Import
uk: Імпортувати

en: Add term
uk: Додати термін

en: Delete?
uk: Вилучити?

en: Delete term
uk: Видалити термін

en: Edit vocabulary
uk: Редагувати словник

en: Editor
uk: Редактор

en: EDIT
uk: ЗМІНИТИ

en: Link to this page
uk: Посилання на цю сторінку

en: Disable Redirect
uk: Заборонити перенаправлення

en: Are you sure you want to delete
uk: Ви дійсно бажаєте видалити
