Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Import
vi: Nhập vào

en: Add term
vi: Thêm từ liệu

en: Edit vocabulary
vi: Chỉnh sửa kho từ

en: Editor
vi: Bộ soạn thảo

en: Link to this page
vi: Liên kết tới trang này
