Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Search
be: Пошук

en: Import
be: Імпарт

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: Edit vocabulary
be: Рэдагаваць слоўнік
