Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Search
bg: Търси

en: Import
bg: Импортирай

en: Add term
bg: Добави термин

en: Edit vocabulary
bg: Редактирай речник
