Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ
