Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Search
ca: Cerca

en: Import
ca: Importa

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Delete term
ca: Esborra terme

en: Edit vocabulary
ca: Edita vocabulari

en: Link to this page
ca: Enllaç a aquesta pàgina
