Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Search
cy: Chwilio

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Add term
cy: Ychwanegu term

en: Edit vocabulary
cy: Golygu geirfa
