Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Search
eo: Serĉu

en: Import
eo: Importu

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: Edit vocabulary
eo: Redaktu vortprovizon
