Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Search
fr: Rechercher

en: Import
fr: Importer

en: Add term
fr: Ajouter un terme

en: Delete term
fr: Supprimer le terme

en: Edit vocabulary
fr: Modifier le vocabulaire

en: Editor
fr: Éditeur

en: Are you sure you want to delete
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer
