Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Search
he: חיפוש

en: Import
he: יבוא

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Delete term
he: מחיקת סיווג

en: Edit vocabulary
he: עריכת מילון

en: Editor
he: עורך
