Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Search
hi: खोज

en: Import
hi: आयात करें

en: Add term
hi: पद जोडें

en: Delete term
hi: पद हटाएं

en: Editor
hi: संपादक
