Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Search
hr: Pretraga

en: Import
hr: Uvezi

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: Edit vocabulary
hr: Uredi rječnik

en: Link to this page
hr: Link na ovu stranicu

en: Are you sure you want to delete
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati
