Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Search
hu: Keresés

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: Delete term
hu: Kifejezés törlése

en: Edit vocabulary
hu: Szótár szerkesztése

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Link to this page
hu: Hivatkozás erre az oldalra

en: Disable Redirect
hu: Átirányítás tiltása

en: Are you sure you want to delete
hu: Biztosan törölhető
