Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Search
jv: Goléki

en: Import
jv: Ngimpor

en: Add term
jv: Tambah tetembungan
