Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Search
kk: Іздестіру

en: Import
kk: Импорт

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Edit vocabulary
kk: Сөздікті өзгерту
