Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Import
km: នាំចូល

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: Edit vocabulary
km: កែសម្រួល​វាក្យស័ព្ទ
