Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ
