Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Search
nl: Zoeken

en: Import
nl: Importeren

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: Delete term
nl: Term verwijderen

en: Edit vocabulary
nl: Woordenlijst bewerken

en: Editor
nl: Redacteur

en: EDIT
nl: Bewerken
