Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Search
nn: Søk

en: Import
nn: Importer

en: Edit vocabulary
nn: Rediger ordforråd
