Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Search
sl: Išči

en: Import
sl: Uvozi

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Edit vocabulary
sl: uredi vokabularij
