Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Search
sv: Sök

en: Import
sv: Importera

en: Add term
sv: Lägg till term

en: Delete term
sv: Radera term

en: Edit vocabulary
sv: Redigera vokabulär

en: Editor
sv: Redaktör

en: Link to this page
sv: Länka till denna sida
