Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Search
ta: தேடல்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Add term
ta: சொல்லை இணை

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்
