Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Search
tr: Ara

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Add term
tr: Terim ekle

en: Delete term
tr: Terimi sil

en: Edit vocabulary
tr: Sözlük düzenle

en: Editor
tr: Düzenleyici
