Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Search
az: Axtarış

en: Import
az: İmport

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Delete term
az: Termini silin

en: Edit vocabulary
az: Lüğəti redaktə edin

en: Editor
az: Redaktor
