Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Search
es: Buscar

en: Import
es: Importar

en: Add term
es: Añadir término

en: Delete term
es: Eliminar término

en: Edit vocabulary
es: Editar vocabulario
