Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Search
hy: Որոնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Editor
hy: Խմբագիր
