Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Search
id: Pencarian

en: Import
id: Impor

en: Add term
id: Tambah istilah

en: Delete term
id: Hapus istilah

en: Edit vocabulary
id: Edit kosakata
