Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Search
is: Leit

en: Import
is: Flytja inn

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði
