Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Search
ka: ძიება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Edit vocabulary
ka: ლექსიკონის რედაქტირება

en: Editor
ka: რედაქტორი
