Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Search
my: ရှာရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်
