Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Search
pl: Szukaj

en: Import
pl: Importuj

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: Delete term
pl: Usuń termin

en: Edit vocabulary
pl: Edycja słownika

en: Editor
pl: Edytor
