Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Search
ro: Căutare

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Delete term
ro: Șterge termen

en: Edit vocabulary
ro: Modifică clasificare
