Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Search
ru: Поиск

en: Import
ru: Импортировать

en: Add term
ru: Добавить термин

en: Delete?
ru: Удалить?

en: Delete term
ru: Удалить термин

en: Edit vocabulary
ru: Изменить словарь

en: Editor
ru: Редактор

en: Link to this page
ru: Ссылка на эту страницу

en: Disable Redirect
ru: Запретить перенаправление

en: Are you sure you want to delete
ru: Вы уверены, что хотите удалить
