Taxonomy User Interface (TUI) (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Import
sk: Importovať

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Edit vocabulary
sk: Upraviť slovník

en: Link to this page
sk: Odkaz na túto stránku

en: Are you sure you want to delete
sk: Naozaj to chcete odstrániť?
