Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: more
ast: más

en: read more
ast: lleer más

en: Configuration
ast: Configuración

en: Basic
ast: Básicu

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
