Tumblr Connect (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: more
cs: více

en: Number of items
cs: Počet položek

en: read more
cs: číst dál

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Basic
cs: Základní

en: Exists
cs: Existuje

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit
